MERCEDEZ- BENZ C220CDI 2500EURO

2 500 EUR

Shitet nga: Beni 08 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Modeli
DAIMLER
Shitet mercedes-benz C220 CDI
🚙ne gjendje shumë te mirë, kamio atomatike.
.🚘 Makina ka tapiceri pana, ngjyre gri, makina ka letratrat e prera siguracion, taksa kualidim deri ne daten 04.06.2020. makina eshte ne gjemdje te shkelqyer si nga ana mekanike dhe xhenerike po ashtu dhe nga ana vizuale. shitet 2500 euro
Per cdo informacion na kontaktoni me tel: 0695788589/ 0694036939
Leaflet
Në fillim