Mercedez Benz C 220 Nafte Automat 2005

4 800 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: NS 05 Qer 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedez Benz C 220 Nafte Automat
Motorr : C 220 EVO
Viti : 09.2005
Kambjo : Automatike
Lenda Djegese : Nafte
Targa: Shqiptare, taksa + siguracion deri MAJ 2021
Km :305.000 Origjinale
Ngjyra : E zeze
Opsione: 2 çelesa, Navi, kondicioner, xhama elekrik, disqe 16, goma te reja
Makina ka ardhur nga Gjermania dhe sapo jane bere te gjitha sherbimet + vaj filtra.
Vendodhja :Tirane tek Zogu zi
Leaflet
Në fillim