Mercedes

0 LEK

Shitet nga: Ilir 09 Korr 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet cklass c220 Cdi sport edition 2001 , Makina eshte bere si nga brenda dhe jashta model i 2007 luck body kits ,tapiceri lekure sendile me ngrohje xhama te zinje te certifikuar xhami i pare triplex origjinal tapet +petale sport edition kamio automat sensor parkingu kodicioner baxho xhami mbyllje qendrore disqe 17 dy te ngushte dy te te gjere , goma 80% te reja , kseno fener me lupa ,letra te preta deri ne maj 2021 , makines i jane bere vaj filtra kamio motorr krah alumini hekuri ,eshte ne gjendje perfekte si motorrike dhe xhenerike .makina eshte e paster si nga brenda dhe nga jashta
Leaflet
Në fillim