Mercedes C220 cdi -02

4 600 EUR

Shitet nga: benz 08 Qer 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
shitet mercedes benz c class 220 cdi automat ne gjendje shum te mire i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar. Me dy celsa. makina eshte dhe me disqe. Jemi te gatshem per zhdo prov. cmimi46 00 euro tel 0692722243
Leaflet
Në fillim