MERCEDES C220 AVANTGARDE -08

13 000 EUR

Shitet nga: Bledi 31 Maj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
MERCEDES C CLASS 220 CDI
VITI MODEL 2008 -AVANTGARDE
TAPICERI LEKURE
NAVIGATOR I MADH - BLUETOOTH
CLIMA DIXHITALE - 8 AIRBAG
KOMAND ZANORE - GPS
TMPOMAT - SENSOR PARKIMI
SENSOR DRRITASH + SHIU
KAMBIO AUTOMAT
Letra per 1 vit dhe te gjitha sherbimet e bera
0692383709
Leaflet
Në fillim