Mercedes-Benz

9 000 EUR

Shitet nga: Mercedes-Benz 08 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet fugon Merzedes-Benz i sapo ardhur nga gjermania 1 muaj te gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,goma te reja gjithashtu dhe letrat te prera per 1 vit ne gjendje shum te mir si gjenerike ashtu edhe fizike e gatshme per cfardo lloj prove cmimi i diskutushem.
Mercedes-Benz
Leaflet
Në fillim