Mercedes Benz W203 2004 Automatic

4 200 EUR

Shitet nga: Ed 26 Maj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet, C class W203 , viti 2004 , 238 mije km , Elegance , automatik , dokumenta deri ne shtator, gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar, shitet per arsyje se kam dy makina.
cmimi i diskutueshem

Per me shume , kontakto ne messenger ose ne nr:
0692919454
Leaflet
Në fillim