Mercedes benz c220

4 600 EUR

Shitet nga: Mercedes benz c220 02 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
C 220
Shitet MERCEDES BENZ C220 EVO AVANTGARDE
KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIKE gjendje perfekte
KM 235 MIJ ORIGJINALE
Baxho Xhami
Serdilje me Ngrohje
SENSOR Para dhe Mbrapa
SENSOR SHIU
SENSOR DRITE
KOMANDO NE TIMON
KLIMA
Ganxh mbrapa me Celes qe c‘montohet
Cmimi i diskutushem
Numri i celularit 0683773333
Mercedes benz c220
0683773333
Leaflet
Në fillim