Mercedes Benz C220

3 700 EUR

Shitet nga: Endri 01 Korr 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes-Benz C Class 220 viti 2002.makina esht ne gjendje te shkelqyer nga ana motorrike , xhenerike dhe vizuale.te gjitha sherbimet e sapo kryera vetem 2 dit me pare.i esht nderruar vaji i kamios vaji i motorrit dhe te gjitha xheneriket nuk ka nevoj per asgje.
Leaflet
Në fillim