Mercedes Benz C220, Super Full Option, Gusht 2013

15 000 EUR

Shitet nga: daren 07 Korr 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shes Mercedes C Class C220, Viti i prodhimit Gusht 2013. Version Sport, Distronic Plus, Pilot Automatik, Blind Spot Assistant, Emergency Brake System, Keeping Lane Assistant, Distance Warning System, Traction Control, Voice Control, Attention Assistant, Pasqyra me Sensor Trekendesh dhe Sinjal Akustik per parakalime te gabuara, Blue Efficiency, ESP, Sedilje me Ngrohje, , Bluetooth, USB Port, Navigator, Sensor para mbrapa, Komanda ne Timon, Xhama te erret mbrapa origjinal, ganxhe. E ardhur nga Gjermania. Super full option. E gatshme per cdo prove.
Leaflet
Në fillim