Mercedes benz c class esprit

3 000 EUR

Shitet nga: Olsi 23 Maj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
Shitet mercede benz c class 220 cdi esprit. Viti 1999 me portobagazh. Dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2017. Kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsye migrimi.
Leaflet
Në fillim