Mercedes Benz C class 2018 9G Tronic

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Ardit.Auto Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 000 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Mercedes Benz C Class 2.2 fundi i 2018. 19.000km. Kambio 9G Tronic. Akull e re si makin. Me garanci edhe per 2 vjet nga mercedesi. Full Opsion Panorama, kamer 360°, Vet Parkim, Brake Assist, Full Led me orientim, Drita Led Ambienti brenda. Sallon Designo me dy ngjyra dhe rombe. Shum ekonomike. Goma te reja. Me dogan te paguar. Çmimi i Diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim