Mercedes Benz 220 cdi 2007

4 000 EUR

Shitet nga: Sotir 09 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes Benz Evo 220 cdi, kondicioner, abs, airbag, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor shiu, sallon lëkurë, bagazhier me 6 CD, dokumente të paguara deri ne nëntor.
Çmimi: 4000 euro
Tel: 0694094077.
Leaflet
Në fillim