klaudio

2 900 EUR

Shitet nga: klaudio 31 Korr 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Mercedes Benz 220 CDI
Viti i prodhimit: 2000
Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Taksat e prera deri ne Gusht 2020
klaudio
0692665466
Leaflet
Në fillim