BENZ C220 Avantgarde Look C63 AMG

8 500 EUR

9 500 EUR

Shitet nga: Benzi Dje 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjermani. Ka 223000 km. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujdes. Marmitat jane me zhurme shume te vecante qe skan lidhje me marmitat qe montohen ne Shqiperi, komandohen me buton, te montuara ne Gjermani. Vaji kur i eshte nderruar ka ardhur gjithmone me porosi nga Gjermania (eshte bere nderrimi para 800-1000km), filtri i ajrit eshte metalik dhe karburantieshte hedhur gjithmone tek Kastrati. Gjithashtu makina ka Speed-Buster ne motorr per rritjen e hp (200hp ne total) si dhe pedal box me opsionet ECO, SPORT,SPORT+. Disqet jane 18' AMG. Makina e ka motorrin perfekt dhe ska pasur kurre rrjedhje apo problemin me te vogel.
Shitet per arsye studimesh jashte shtetit.

TEL: 069 21 40 195
WHATSAPP: +355 68 27 83 919
Leaflet
Në fillim