Benz 203 nafte 220

2 500 EUR

Shitet nga: Benz 12 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shitet Benz 203 motorr nafte 220 cdi kamio manuale viti 2001 280 mije km te bera timon anglez me sherbime te bera dhe ne gjendje te mire.bateri dhe goma te reja.dokumente te paguara.nderrohet me makine me te vogel per qytet
Leaflet
Në fillim