Mercedes-Benz C class 220

4 000 EUR

Shitet nga: Fjorel 07 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
C 220
Makina eshte ne super gjendje si nga pjrset motorike dhe xhenerike nuk ka nevaoj per asnje sherbim, gomat 99% te reja
Eshte e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shitet per asye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim