Mercedes C220 cdi full option avangarde evo

0 LEK

Shitet nga: Mercedes benz 27 Jan 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet c220 cdi avangard 2004 215428 km origjinale automat full option me serdile me grohje me pasqyra me mbledhje me klim digitale me navi te madh dhe karikator disqesh me xhama te zi origjinal me sensor parkimit etj per ma shum info kontakt 069 634 6556 ose ne inbox
Mercedes benz
069 711 5252
Leaflet
Në fillim