Mercedes C classic cdi 220

2 500 EUR

Shitet nga: Saimiri 08 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
C classic cdi 220 ,viti 1999 automatik ,me letra të prera deri në tetor, gjendja motorrike dhe gjenerike shumë e mirë, shërbimet e kryera, 245000 km
Saimiri
0672263088
Leaflet
Në fillim