MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010 Automatike

Shitet nga: Benz Sot 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 200 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010 Automatike Avantgarde.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. 190.000 kilometra. Sallon shume i paster. Sensor parkimi para mbrapa. Sensor dritash dhe shiu. Sedilje me levizje dhe ngrohje. Pasqyrat bisht dallendyshe. Disce alumini. Baxho xhami. Pilot automatik.2 Celesa. Bluetooth. Aux. Makina ka 7 muaj qe ka hyre ne Shqiperi dhe eshte targuar per here te pare. Cmimi i diskutueshem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim