Mercedes C220 CDI Kambio Automatike -00

3 500 EUR

Shitet nga: ARDI 26 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes-Benz C220 CDI,model Classic Selection,ngjyre gri,kambio automatike,viti 2000,km 200000,kondicioner,esp,xhama elektrik,disqe alumini,hapje mbyllje me pult,celes me thithje,dy celesa,tapiceri ne gjendje perfekte,etjMakina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 3500Euro.Faleminderit.
Leaflet
Në fillim