Mercedes Benz C Avangarde

5 400 EUR

Shitet nga: Mercedes 14 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220 Avangarde, automat viti 2004 motorr Evo, tapiceri lekure shum e paster, me xhama te zinj origjinale, goma te reja te sapovendosura, makines i jne bere te gjitha sherbimet vajra filtra motorr+kamje, me sistem frenimi qaramik, sesnor parkimi, esht super full dhe super gjendje nk ka nevoje per asnje sherbim, letra te paguara deri ne fund te vitit, cimimi 5.400 € pak i diskutieshem,
Mercedes
0692047404
Leaflet
Në fillim