Letra të paguara ,super gjendje

2 400 EUR

Shitet nga: Benz 08 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Benc motorr 2.2 Cdi gjendje shum e mir,sendilje me ngrohje dhe me masazh kondicioner hapje mbyllje qëndrore me pult kamjo manual,airbeg esp Srs sistem alarmi kasetofon origjinal të bencit disqe alumini portbagazh taksa deri në tetor siguracioni deri në fund të dhjetorit.mundësi ndërrimi me makinë benzin-gas
Leaflet
Në fillim