OKAZION Mercedes C220 cdi Avangarde -01

4 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 23 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes Benz C-Class 220 CDI/// Avangarde
Viti prodhimit 2001-2002 me 215.000 Km origjinale
Kamio automatike tip tronik disqe alumini goma 70% xhama pasqyra elektrike hapje mbyllje qendrore komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie perde anesore sallon lekure sedilje elektrike .Te gjitha letra te paguara Targa AA ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike..Te gjitha sherbimet e sapo beraCel:068 20 14 063 Viber-WhatsAp Cmim 4500 euro NDERROHET
Mercedes
0682014063
Leaflet
Në fillim