Mercedes c 220 avangard 2008

7 800 EUR

Shitet nga: Ervin 18 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Letra te paguara deri ne dt 09.06.2021.Viti 2008.Kamio automatike .Te katra gomat reja briginston .Shume e paster si brenda dhe jashte.Kilometra origjinale.Sendiljet me ngrohje .Pilot automat .Ferrota te reja Sensor per presionin e gomave Sensor per shiun.Sensor i dritave .Bluetooth.189000 km te vetat.Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim ,e gatshme per kontrollin tuaj.
Vaj filtra te ndyshuar per 15000 mije km
Leaflet
Në fillim