Mercedes Benz C220 shitet

Shitet nga: Grand Sot 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Mercedes Benz C220, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike, makina disponon xhama elektrik, kondisjoner goma te mira disqe alumini, e gateshme per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim