mercedes c 220

4 500 EUR

Shitet nga: benci 05 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shes mercedes c 220 manual viti 2002 .te gjitha sherbimet xhenerike dhe motorrike te bera.me goma te reja sherbimi i fundit bere para 4 mij km vaj filtra ferrota gomina.taksa siguracion te paguara deri ne shkurt 2017. Vetem shitet makina nuk nderrohet .cmimi pak i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim