Mercedes-benz c220 automat, viti 2008, full opsion

Shitet nga: PRIVAT Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 34 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR   9 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Mercedes-Benz c220, automat, viti 2008, eleganc, sensor parkimi para mbrapa, navi te madh, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, pasqyrat me antiverbim, hapje mbyllje me buton tek celsi, 2 celsa, clima me 2 zona, abs,esp,fener me lupa, komanda tek timoni, limitator shpejtesie, sediljet me komandim elektrik, 4 goma te reja, sensor shiu, dritat auto, bord kompjuterik etj, makina esht e spoardhur me dogan te paguar gati per targa, ne gjendje perfekte ska nevoj per asgje, cmimi 9000€ i diskutushem, 📞0693517858,ju lutem vetem telefonata serioze jo humbje kohe, jo nderrim vetem shitet flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim