Mercedes C220 evo Avandgarde dizel

5 500 EUR

Shitet nga: Auto italia 12 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shes c 220 dizel 2004 model 2005 te sapo ardhur nga jashte ne gjendje te shkelqeyer motorrike xhenerike dhe estetike model Avangarde, goma te reja, 2 celsa me thithje, makina eshte e perdorur vetem nga nje person( 1 pronar) me 173000km me liber servisi te verefikueshme fotot flasin vete makina eshte si e re! Dogana eshte e paguar dhe siguaracioni!
Auto italia
0695582298
Leaflet
Në fillim