Mercedes benz c220

4 500 EUR

Shitet nga: Rondi 11 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
C 220
Shes mercedez benz c220 te vitit 2005,sportedition me dogane te prere,makina eshte ne gjendje shume te mire,si dhe ne fotot
Leaflet
Në fillim