Mercedes Benz C220 CDI Diesel -2001-AUTOMATIK

Shitet nga: Edvis Mulla Dje 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Mercedes Benz C220 CDI Diesel , Viti i Prodhimit 2001 , kamio automatike , cd player , sensor parkimi, disqe alumini , klima , komando ne timon , bluetooth, letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.
.Cmimi — 3200 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim