U SHIT

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Tet 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 6 900 EUR
U SHIT! 4 750 EUR
U SHIT! 2 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI Elegance I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!239Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Drita bi xenon me vetepozicionim sipas terrenit Tapiceri lekure shum e paster Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
“E SHITUR” 2 800 EUR
U SHIT 3 600 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
U SHIT 2 870 EUR
Në fillim