U SHIT

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Tet 09:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 600 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO”AVANTGARDE SPORT EDITION nga fabrika! i sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator i madh pilot Automatik (cruise control) Esp (sistem antirreshkitjes)ABS (sistem frenimi)clima tronic bi zona (funksionale)Disqe alumini Sport Edition “Limited Edition”te pasmet me te gjera 4 goma te reja Drita Xenon te instaluara nga fabrika me vete pozicionim sipas terrenit larese feneresh etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 700 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 4 100 EUR
U SHIT 4 000 EUR
Në fillim