U SHIT

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Pri 09:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
 U SHIT 1 950 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Okazion!Mercedes E250CDI Sapoardhur “Full”10 11 200 EUR
U SHIT! 4 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI AVANTGARDE i sapo ardhur nga Belgjika dhe i sapo targuar me letra per 1 Vit!248Mije KM origjinale me liber sherbimi dhe kontroll i fundit teknik qe eshte bere ne Belgjike!qe garanton Kilometrat!Makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Baxha Xhami (funksionale)Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS Navigator te madh clima bi zona tapiceri lekure e zeze shum e paster disqe AMG origjinal te Mercedesit Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa antifurt origjinal me alarm etj..Makina eshte ne super gjendje
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 400 EUR
Okazion!Ford C-Max 1.6 Diesel Sapoardhur 08 3 700 EUR
❌U SHIT❌ 0 EUR
Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2010 4 400 EUR
Në fillim