U SHIT

5 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Shk 18:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT! 3 700 EUR
U SHIT 4 000 EUR
U SHIT 1 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet Mercedes Benz C220CDI Model i ri “EVO” i sapo ardhur nga Belgjika me dogane te paguar VITI tetore 2006 !makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic pilot automatik (Cruise control)Esp (sistem antirreshkitjes)ABS Antifurt origjinal me alram,4xhama dhe pasqyra elektrike antiverbuese dhe me ngrohje automatike makina eshte ne gjendje te perkryer 174 Mije KM origjinale me te drejte kontrolli kudo!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” MUNDESI KREDITIMI EDHE ME KESTE MUJORE...
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
❌E SHITUR❌ 3 600 EUR
Në fillim