OKAZION

4 300 EUR

Shitet nga: Sefedin 03 Dhj 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
C class 220 Avangarde, i fundit te 2004, prodhim per 2005.
Makina eshte ne gjendje shum te mire, shum familjare dhe ekonomike.
Dritat te gjitha LED dhe xhami i pare i saponderruar.
Kambio manuale 6 +1, shum e fuqishme.
Vaj, filtra dhe dokumenta te gjitha ne Korrik.
Vetem telefonata serjoze!
Sefedin
0693486904
Leaflet
Në fillim