Mercedes C 220 dizel -05

5 999 EUR

Shitet nga: fredi 22 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 26 970 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
SUPER BENX EWO NE GJENDJE PERFEKT DHE SHUM EKONOMIK ME GOMA TEVREJA NE GJENDJE PERFEKTE
Leaflet
Në fillim