Mercedes Benz C class 220 Cdi

Shitet nga: Kristian 17 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
C class.220.Cdi
Viti 2005
Kamio automatike
Motorri 220Cdi
Model 203
Kilometra rreth 220000
Karburanti Nafte
Pershkrim detaje: Sedilje lekure me.ngrohje , full option, makina e mirmbajtur me te gjitha shervimet e bera koheve te fundit si gomat nderrimi vajit , targat te raja dhe letrat te paguara per nje vit qe nga dimri i 2017 ...Cmimi 5500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim