Mercedes Benz C class 220 Cdi

5 500 EUR

Shitet nga: Kristian 30 Pri 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
C class.220.Cdi
Viti 2005
Kamio automatike
Motorri 220Cdi
Model 203
Kilometra rreth 220000
Karburanti Nafte
Pershkrim detaje: Sedilje lekure me.ngrohje , full option, makina e mirmbajtur me te gjitha shervimet e bera koheve te fundit si gomat nderrimi vajit , targat te raja dhe letrat te paguara per nje vit qe nga dimri i 2017 ...Cmimi 5500 euro i diskutueshem.
Kristian
0694430665
Leaflet
Në fillim