Mercedes Benz C 200

5 000 EUR

Shitet nga: Mercedes benz C class 07 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes c class classic 220 motorr evo,tapiceri meshine,sedilje
me ngrohje,klima,automat,xhamat prapa te zinj...190.000km origjinalr,ka gati 1 vit qe ka ardhur nga gjermania dhe ketu ne shqipri ka bere gati 3.000km
Cmimi pak diskutushem...vetem tel serioze.
Mercedes benz C class
0693648506
Leaflet
Në fillim