Mercedes benz 220 c avangard

7 200 EUR

Shitet nga: ... Dje 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
220 c klas nafte automat ne gjendje perfekte si nga motorri kamio nga brenda dhe jashte sensore parkimi para dhe pas sedilje me ngrohje pasqyra me vetpalosje i ardhur nga gjermania me dogane te paguar.Vaj dhe filtra te ndrruar.
Leaflet
Në fillim