Mercedes C 220 CDI

5 500 EUR

Shitet nga: Benz 31 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
C220CDI me dogana shume i mire dhe ne gjendje perfekte
Leaflet
Në fillim