Mercedes C 220 cdi -00

1 800 EUR

Shitet nga: aa 22 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
benz c220 naft cdi ngjyre i verdhe abs airbag kondicioner xhama elektrike mbyllje me pult cels origjinal me pult targa te reja taksa dhe siguracion te paguara deri ne gusht 2016 ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike 1800 euro
makina ndodhet ne tirane
Leaflet
Në fillim