🇨🇭MB 220 D Automat VP 2009 nga Zvicera🇨🇭

7 300 EUR

8 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Quality Auto 08 Gush 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
🇨🇭🇨🇭MB C Class 220 CDI Diezel Automat VP 2009 KM 177000 Me Liber Sherbimi E Ardhur Nga Zvicra Makina Disponon Krom Line Drita Mjergulle dhe Sipas Ktheses Sinjale Te Pasqyrat Pilot Automatik Komanda ne Timon Ekran i Madh Navi Dvd Mp3 Aux Klima e Sedilje Me Ngrohje Pult Kaldaje Per Ngrohje Nga Shtepia Rrjet me Ndarje Mbrapa Liber Sherbimesh Sensor Parkimi Para Mbrapa Ganxhe Rimokjo Disqe 18 Me Goma te Rea ETJ Dogan e Paguar Cmimi 7300 Euro Info 0699910222 🇨🇭🇨🇭
Quality Auto
0699910222
Leaflet
🇨🇭Audi Q5 3.0 Diezel Automat Nga Zvicra🇨🇭 13 800 EUR
🇨🇭MB B 200 Benzin + Gaz E Ardhur nga Zvicra 5 100 EUR
VW Passat Cc 2.0 Diezel Automat 8 200 EUR
<<OKAZION>> Mercedes ML 280 CDI Automat 7 700 EUR
Në fillim