W203

4 200 EUR

Shitet nga: Benz 19 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
C class 220 evo me letra per nji vit sherbime te kryera xhama te zinj disqe R17 me vler 500 euro goma te reja
Makina esht shum e paster si brenda dhe jasht klima 4 zona
Makina esht importuar nga gjermania me kilometra orgjinale mund ta kontrolloni tek servisi i besuar makina esht e mirmbajtur
Leaflet
Në fillim