Mercedes-Benz/C-Class 220 Sport Edition Automatike

6 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto 2A Group 24 Maj 08:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
🚗Mercedes Benz W/203 Sport Edition.🚗
⛽ 220 CDI. EVO.
📆 Viti i prodhimit 2006.
Kambio automatike. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp.Radio-CD Changer-Bluetooth. Pilot automatik. Kompjuter board. Tapiceri isofix. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Hapje dhe mbyllje me pult. Anti nebia. Sensor parkimi.Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini dhe goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.
💶Cmimi💶6200 €,me dogane (TVSH),i diskutueshem.
Auto 2A Group
0693675343
Leaflet
VW BORA 1.9 TDI 2002 KAMBIO AUTOMATIKE. 2 599 EUR
FIAT SEDICI 1.9 JTD NAFTE 4×4 2006 3 900 EUR
FORD FUSION 1.4 NAFTE 2 599 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione