Mercedes c220 avangard,, luk amg,, full

Shitet nga: Mandi Dje 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shitet Mercedes c220 avangard,, luk amg makina eshte full opsion,, panoramik, marsha në timon, bagazhi apje mbyllje me pult, dhe shum opsione te tjera,, me sherbimet e berra vaj filtra, vaj kamjo ska nevoj per azgje, dhe sapo eshte targuar,, per me teper na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim