Shitet ose nderrohet

4 100 EUR

Shitet nga: Sokol 22 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Makina per perdorim familjar eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. Per te tjera info kontaktoni ne telefon, faleminderit!
Leaflet
Në fillim