OKAZION! C200 Avangarde, Benzin-Gaz nga Gjermania

Shitet nga: rt Dje 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 750 EUR   6 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
***C200 viti 2006, benzin gaz Impiant BRC i montuar ne Gjermani, bombul 58L tek goma rezerve***
*** Makina eshte me dogane te paguar gati per targa***
***Kambio automatike-tip tronic***
*** Xhama te zinj origjinale***
*** Kondicioner, drita dhe fshirse automatike***
*** Abs, Esp (sistem antirreshqites)
***Sedilje mershine&alcantara me ngrohje***
*** airbag, 4 xhama elektrike****
*** 2 pronar, 2 celsa inoksi,***
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim