Mercedes C220 dizel -97

3 000 EUR

Shitet nga: Bardhok 31 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Makina eshte shum e paster si jashte ashtu dhe brenda ....xhamat e zi origjinal...kam edhe xhamat e par te zi origjinal n.q.s ju interesojn....
Leaflet
Në fillim